EFR Galbet

Ściany betonowe i balkony

Produkowane przez nas podwaliny i ściany prefabrykowane mogą posiadać dowolny kształt i przekrój, dostosowany do warunków danej konstrukcji. Przeważnie są to elementy o długości nie przekraczającej 7m i wysokości do 3,2m.

Wszystkie prefabrykaty wykonane są na podstawie powierzonej przez zamawiającego dokumentacji wykonawczej. Podwaliny wykorzystywane są głównie do budownictwa przemysłowego, produkcyjnego oraz magazynowego. Mogą być fabrycznie wyposażone w akcesoria takie jak szyny czy marki stalowe albo otwory, które zaplanowano w projekcie budynku. Ściany prefabrykowane mają szerokie zastosowanie w budynkach wielokondygnacyjnych.

 

Ściany typu U

Ściana oporowa typu “U” o długości czynnej od 2 – 4 m. Maksymalne obciążenie przy obciążeniu zmiennym do górnej krawędzi ściany oporowej do 1000 kg/m2, odpowiadające obciążeniu do 3,5 tony
na jedną oś lub dopełnienie ziemią przy maksymalnym spadku nasypu ponad górną krawędź do 35? i ciężarze objętościowym do 1800kg/ m³. Ściana oporowa typu U to uniwersalny element, który znajdzie swoje zastosowanie na wielu płaszczyznach.

Prefabrykaty wykonywane w naszym zakładzie pozwalają skrócić czas realizacji projektu, mogą być montowane niezależnie od warunków pogodowych, a także posiadają zabezpieczenie przeciwpożarowe. Wysoka jakość wszystkich betonowych komponentów stanowi gwarancję solidnego wykonania każdego obiektu. Ich dużą zaletą jest możliwość produkcji w różnych rozmiarach i zastosowania opcji dodatkowych, które pozwalają na stworzenie niemal każdej konstrukcji.

 

Balkony prefabrykowane

Balkony prefabrykowane stosuje się najczęściej tam, gdzie najważniejsza jest szybkość realizacji i cena inwestycji. Dzieje się tak ze względu na zdecydowane przyspieszenie prac budowlanych. Wykorzystywane są w budownictwie zarówno tradycyjnym, jak i przemysłowych. Idealne jako gotowy element przy instalacji balkonów i tarasów. Ponadto w połączeniu z doświadczeniem w produkcji elementów betonowych, nasza firma zrealizuje balkony zgodnie z Twoim projektem.

Płyty balkonowe są istotnymi elementami budynków mieszkalnych. Z uwagi na miejsce usytuowania, tj. na zewnątrz budynku, są narażone na zmienne warunki atmosferyczne: nasłonecznienie, opady atmosferyczne, wahania temperatury. W związku z tym istotna jest wysoka jakość elementów żelbetowych płyt balkonowych, jak też ewentualnych warstw wykończeniowych.

Zalety balkonów prefabrykowanych:

  • przyśpieszenie prac montażowych (eliminacja miejsc wylewanych na mokro)
  • produkcja balkonów nie jest zależna od warunków pogodowych ponieważ odbywa się w zamkniętych halach
  • montaż może odbywać się bezpośrednio z auta transportowego.

Producent prefabrykatów betonowych

Produkujemy materiały budowlane spełniające polskie i europejskie normy produkcyjne.
Materiały budowlane Galbet dostarczamy do Działdowa, Brodnicy, Lubawy, Lidzbarka, Nowego Miasta Lubawskiego i okolic.

W naszym zasięgu są również takie miejscowości jak: Świedziebnia, Rypin, Górzno, Żuromin, Iława, Biskupiec.

Produkcja
24h/dobę

Nie marnujemy czasu na przestoje
dzięki czemu produkt finalny
otrzymują Państwo
w najlepszej cenie

5 tys. m2 pow.
magazynowej

Utrzymujemy stany magazynowe
na poziomie 500m3
prefabrykatów
betonowych

2 pompogruszki
5 betonowozy

Jesteśmy w stanie dostarczyć
nawet 600m3 betonu
towarowego dziennie
w promieniu 50km

Atrakcyjne ceny
dla hurtowni

Przy stałej współpracy oferujemy
bardzo atrakcyjne warunki
co bezpośrednio zwiększa
Państwa zysk

Beton, ruszta, kominy, prefabrykaty - Galbet sp.z o.o.. Wszelkie prawa zastrzeżone © 2023.